Najlepsze drukarki kserokopiarki niszczarki skanery

Istotną część naszej oferty stanowią wielofunkcyjne urządzeniu biurowe. Jesteśmy elastyczni w doborze urządzeń – mamy stały dostęp do sprawdzonych urządzeń markowych producentów. Wybierzemy dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązania, najlepiej odpowiadające konkretnym potrzebom. Dzięki temu, ze jesteśmy częścią grupy zakupowej posiadającej specjalne warunki współpracy z dystrybutorami urządzeń, możemy Państwu zapewnić ofertę konkurencyjną cenowo.

Posiadamy w asortymencie kolorowe i czarno-białe kopiarki i drukarki, faksy, a także niszczarki. Uzupełnieniem oferty jest bogaty wybór materiałów eksploatacyjnych w atrakcyjnych cenach.

Oferta firmy obejmuje zarówno nowe urządzenia, jak i poleasingowe. Konkretne rozwiązania dopasowujemy do indywidulnych potrzeb. Z sukcesem łączymy najwyższą jakość oferowanego sprzętu z jego konkurencyjną ceną.

W magazynach w Gdańsku oraz w Gdyni posiadamy w stałej ofercie ponad 100 urządzeń różnych producentów (Konica-Minolta, Samsung, Epson, Ricoh, Sharp, Canon, Kyocera-Mita, Lexmark, Xerox, HP, OKI, Brother). Tak szeroka oferta gwarantuje Państwu dokonanie właściwego wyboru choćby poprzez możliwość przeprowadzania testów i porównań różnych urządzeń w celu doboru najkorzystniejszej konfiguracji – na miarę Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!