SZYBKI AUDYT I INWENTARYZACJA SPRZĘTU

Chętnie podzielimy się naszą wiedzą w zakresie analizy i obniżania kosztów wydruków. Wykorzystujemy metodologie pracy stworzone przez czołowych producentów drukarek, aby zapewnić naszym Klientom możliwość taniego drukowania.

Nasz pracownik przeprowadzi rekonesans i pomoże określić faktyczne zapotrzebowanie na sprzęt biurowy oraz jego rodzaj. Jeszcze przed podjęciem decyzji o zmianach będą Państwo mieli możliwość oszacować korzyści wynikające z proponowanych zmian.

Podstawą naszej konsultacji jest dokładne zdefiniowanie zastanej sytuacji co pozwala na porównanie uzyskanych wyników z możliwościami jakie daje oferta HiCOPY oraz określenie potencjalnych oszczędności.

Współpraca nie kończy się na jednorazowej analizie. Nasi pracownicy na bieżąco pozostają w kontakcie z użytkownikami sprzętu zbierając i analizując statystyki drukowania w celu wprowadzenia ulepszeń i minimalizowania kosztów drukowania.

Prowadzimy także profesjonalne rozliczanie kosztów druku.

Zachęcamy do umówienia spotkania z naszym konsultantem w siedzibie Państwa firmy. Pierwsze spotkanie to 15 minut rozmowy, która ułatwi Państwu decyzję o wyborze dalszych działań. Wystarczy wypełnić poniższy formularz a nasz konsultant oddzwoni.

Spodobał Ci się ten artykuł?

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku