Najpierw testujesz - potem decydujesz Testuj za darmo

Poznaj
naszą firmę

wynajem serwis drukarek

Nasza historia

Od ponad 10 lat pracujemy na sukces trójmiejskich firm. Mamy to, co najważniejsze w biznesie: zaufanie klientów i dobrą opinię w branży. Zdobyliśmy je dzięki prostym zasadom, których trzymamy się od początku: nasza oferta jest prosta i uczciwa, nasi pracownicy to fachowcy lubiący swoja pracę, a nasz sprzęt jest sprawdzony i niezawodny. Tylko tyle i aż tyle.

Nasz pomysł

Pomysł na założenie HiCopy narodził się z potrzeby rynku – w Trójmieście powstaje i działa wiele firm, które potrzebują fachowej pomocy przy obsłudze procesu drukowania. Nikt nie chce tracić czasu na porównywanie modeli drukarek za tysiące złotych. Pośpiech sprawia, że często wybieramy pod wpływem reklamy, a to kończy się stratą czasu i pieniędzy.

wynajem drukarek

Postaw na fachowców i uczciwe warunki.
To się zawsze sprawdza.

Gwarantujemy, że zostaniesz z nami na dłużej i skupisz się na rozwoju swojego biznesu.
Wiesz o nim wszystko, a my wiemy wszystko o drukowaniu.

Nasza oferta

Drukarki wielofunkcyjne i kserokopiarki to nasza specjalizacja od ponad 10 lat. Wiemy, co przez ten czas oferowali producenci i na które parametry szczególnie warto zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o wynajmie. Dlatego w HiCOPY proponujemy Ci wyselekcjonowane urządzenia, które nigdy Cię nie zawiodą.
Dostarczamy firmom i instytucjom drukarki, kserokopiarki oraz urządzenia wielofunkcyjne wiodących marek. Wynajmujemy i serwisujemy urządzenia nowe i poleasingowe.

Co dostajesz?

Duży wybór małych i dużych drukarek

Sprzęt najwyższej jakości przeznaczony dla biznesu

Fachowy i szybki serwis

Drukowanie ekologiczne i ekonomiczne jednocześnie

Czas i święty spokój

drukarki na wynajem

Sprawdź ile
możemy dla Ciebie zrobić

wynajem serwis drukarek
wynajem serwis drukarek
Testuj za darmo