Tanie drukowanie - poznaj firmę HiCOPY

wynajem serwis drukarek

Nasza historia

Od ponad 10 lat pracujemy na sukces trójmiejskich firm, zapewniając im tanie drukowanie oraz najwyższej jakości drukarki wielofunkcyjne. Mamy to, co najważniejsze w biznesie: zaufanie klientów i dobrą opinię w branży. Zdobyliśmy je dzięki prostym zasadom, których trzymamy się od początku: nasza oferta jest prosta i uczciwa, nasi pracownicy to fachowcy lubiący swoja pracę, a nasz sprzęt jest sprawdzony i niezawodny. Tylko tyle i aż tyle.

Nasz pomysł

Pomysł na założenie HiCOPY narodził się z potrzeby rynku – w Trójmieście powstaje i działa wiele firm, które potrzebują fachowej pomocy przy obsłudze procesu drukowania. Nie warto tracić czasu na porównywanie modeli drukarek za tysiące złotych. Pośpiech sprawia, że często wybieramy pod wpływem reklamy, a to kończy się stratą czasu i pieniędzy.

wynajem drukarek

Postaw na fachowców i uczciwe warunki.
To się zawsze sprawdza.

Gwarantujemy, że zostaniesz z nami na dłużej i skupisz się na rozwoju swojego biznesu.
Wiesz o nim wszystko, a my wiemy wszystko o drukowaniu.

Nasza oferta

Drukarki wielofunkcyjne i kserokopiarki to nasza specjalizacja od ponad 10 lat. Wiemy, co przez ten czas oferowali producenci i na które parametry szczególnie warto zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o wynajmie. Dlatego w HiCOPY proponujemy Ci wyselekcjonowane urządzenia, które nigdy Cię nie zawiodą.
Dostarczamy firmom i instytucjom drukarki, kserokopiarki oraz urządzenia wielofunkcyjne wiodących marek. Wynajmujemy i serwisujemy urządzenia nowe i poleasingowe.

Co dostajesz?

Duży wybór małych i dużych drukarek

Sprzęt najwyższej jakości przeznaczony dla biznesu

Fachowy i szybki serwis

Drukowanie ekologiczne i ekonomiczne jednocześnie

Czas i święty spokój

drukarki na wynajem

Sprawdź ile
możemy dla Ciebie zrobić

wynajem serwis drukarek

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania gwarantujące ekologiczne i tanie drukowanie, kopiowanie, outsourcing druku i elektroniczny obieg dokumentów. Oferujemy nowoczesne urządzenia do biur, pozwalające zredukować koszty eksploatacji oraz zwiększyć wydajność pracy. Prowadzimy również monitoring, rozliczanie i audyt kosztów druku.

Atutem HiCOPY jest elastyczność w doborze produktów. Mamy dostęp do urządzeń biurowych różnych marek, między innymi Konica Minolta, Epson, Canon, Ricoh, Toshiba, Kyocera, Sharp, Panasonic, Brother, OKI, Xerox, HP czy Samsung. Oferujemy markowy sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach. Chętnie też pomożemy dobrać najbardziej korzystne rozwiązania odpowiadające potrzebom konkretnych Klientów. Prowadzimy również serwis drukarek i kserokopiarek.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego oraz do odwiedzenia naszej siedziby w Gdańsku lub Gdyni.