Leasing kserokopiarek – pułapki

Interesujący ranking powstał dzięki portalowi leasingmonitor.com. Dotyczy on ryzyka ogólnych warunków umowy leasingu. Okazuje się, że zapisy w umowach z molochami leasingowymi niosą konkretne ryzyko. Związane jest ono z nieprecyzyjnymi, jednostronnymi bądź czasami zbyt rygorystycznymi uprawnieniami Finansującego. Przykładowym skutkiem jest min. możliwość jednostronnej zmiany zapisów!

Zachęcamy do zapoznania się z raportem a jeśli nie macie czasu to pamiętajcie, że lepiej wynając sprzęt i dogadać się z lokalnym dostawcą, któremu zależy na współpracy niż zdawać się na łaskę molocha, który czeka na najmniejsze potknięcie by Was złupić przy każdej możliwej okazji. Nie bez powodu wynajem kserokopiarek od HiCOPY zyskał wielu zwolenników. Z nami zawsze się dogadacie gdy zajdzie taka potrzeba. Dla przykładu jak to rozumiemy przedstawiamy opinie jednego z naszych klientów, firmę Matsuu:

Polecamy HiCopy ponieważ cenimy firmę z którą współpraca pod względem serwisowym i przede wszystkim doboru urządzenia przebiegała bardzo dobrze i w sytuacji, w której pojawiły się komplikacje związane z zawieszeniem działalności nie było problemu z wcześniejszym zakończeniem umowy. HiCopy to solidna i przyjazna firma. Podejście do klienta, profesjonalizm – godne naśladowania. Serwisowanie urządzenia przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Serwisanci mili i kompetentni. Polecam wszystkim, którzy planują zakup kserokopiarek lub drukarek. 

Matsuu Sp. Z o.o.

(opinia z trojmiasto.pl) Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Więcej na www.hicopy.gdansk.pl, zapraszamy!

Spodobał Ci się ten artykuł?

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku