5 korzyści z wynajmu drukarek i kserokopiarek

Firmy wynajmujące wszelkiego rodzaju sprzęt biurowy, a także prywatny cieszą się coraz większą popularnością. Jest to rozwiązanie, które ma bardzo wiele zalet. Wynajem jest praktyczny i funkcjonalny, a ponadto ekonomiczny. 

Korzyści z wynajmu sprzętu biurowego

W przedsiębiorstwach, zwłaszcza korporacjach, ogromną popularność zyskują firmy, oferujące wynajem drukarek i kserokopiarek. Firmy, które podejmują się wynajmu drukarek, niszczarek, kserokopiarek, z jedną decyzją zyskują bardzo wiele korzyści. Profesjonalne usługi to coś więcej niż tylko sprzęt, a ich znaczenie docenia już coraz więcej przedsiębiorców.

  • Walor ekonomiczny – niewątpliwie wynajem drukarek jest znacznie bardziej ekonomiczny niż ich zakup. Oszczędności są związane z bezpośrednim wykonywaniem usług kserowania i drukowania, jak i z działaniami pośrednimi. Biurowe drukarki są znacznie droższe w eksploatacji, co przekłada się na większe wydatki w budżecie.
  • Sprzęt najwyższej jakości – kolejnym atutem wynajmu jest gwarancja sprzętu najwyższej klasy. Wszystkie urządzenia są dokładnie sprawdzane, a ich niezawodność jest dokładnie testowana poprzez profesjonalnych pracowników.
  • Zewnętrzny serwis – w razie jakichkolwiek usterek czy awarii można liczyć na szybki serwis bądź wymianę urządzenia, wszystkie koszty ponosi firma wynajmująca, a szybka interwencja nie powoduje przerw w funkcjonowaniu firmy.
  • Toner zawsze pełny – ważnym walorem wynajmowanych drukarek jest ich stałe kontrolowanie. W takiej drukarce czy kserokopiarce nigdy nie zabranie tonera, który jest uzupełniany przez wypożyczalnię.
  • Uporządkowane koszty – planując wypożyczenie sprzętu dla całej firmy, można jasno widzieć miesięczne koszty wykonywanych przedruków i kopii. Dane są dostępne na jednej fakturze, co pozwala na uporządkowane i przejrzyste kontrolowanie wydatków.

 

Spodobał Ci się ten artykuł?

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku