C823 + TOTEMS

Najmniejsza drukarka na papier A3

Ciekawy produkt wprowadziła na rynek firma OKI. To kompaktowa drukarka laserowa drukująca w formacie A4 i A3. Droższe modele mają też możliwość wydruku banerów o długości 1,3 metra. Wymiary drukarki to zaledwie 45x55x36cm. Koszt zakupu od 2500 do 4500zł w zależności od modelu. Koszt wydruku na takiej drukarce wynosi 50gr za stronę A4 a koszt zakupu kompletu tonerów to wydatek rzędu 3500zł. Oto lista modeli z tej ciekawej kompaktowej serii:  OKI C823, C833, C843, C841.

drukarki ekologiczne epson

Onet apeluje: pomóż planecie -korzystaj z ekologicznych drukarek

przejdź do artykułu na onet.pl

W artykule na stronie największego polskiego portalu newsowego dowiemy się dlaczego w dobie XXI wieku i mody na ekologię warto postawić na drukarkę atramentową. To proste: wyjdzie to zarówno dobrze dla przyrody, jak i dla portfela.

drukarki laserowe

Test najnowszych, najtańszych i najmniejszych drukarek nabiurkowych

Warto zapoznać się z porównaniem typowych nabiurkowych drukarek laserowych bez dodatkowych funkcji z zakresu cenowego między 300–800 zł. Znajdziecie je w najnowszym numerze PC World 5/2018 dostępnym pod tym linkiem. Zwróćcie uwagę, że wydruk na takim urządzeniu jest nawet 3-krotnie wyższy w porównaniu do naszej oferty wynajmu, która obejmuje także małe i ciche drukarki na […]

Epson

Najważniejszy biurowy wynalazek 2017 roku od Epson’a

Inżynierowie z Epsona nie przestają zaskakiwać. Ich nowy wynalazek uważa się za najważniejsze odkrycie podczas tegorocznych targów CeBIT2017. Odkrycie, które w niedalekiej przyszłości zmieni nasze codzienne biurowe przyzwyczajenia związane z ekologicznym drukowaniem i niszczeniem dokumentów. Wyobraźcie sobie, że posiadacie w biurze maszynkę – podobną do drukarki, która zamiast drukować najpierw skutecznie niszczy dokumenty a następnie produkuje z nich nowe czyste kartki o wybranym rozmiarze, kolorze i grubości. Prawda, że interesujące? Na razie urządzenie jest dość nieporęcznie – bo duże – ale niebawem doczekamy się wymiarów podobnych do kserokopiarki. Damy znać gdy Epson paperlab przyjedzie do Trójmiasta na testy. Tymczasem zapraszamy do lektury gazety chip i relacji z targów

 

najnowsze testy biurowych drukarek wielofunkcyjnych

NAJNOWSZY TEST BIUROWYCH DRUKAREK WIELOFUNKCYJNYCH !

Zachęcamy do przeczytania numeru PCWORLD 1/2016
Dowiecie ile naprawdę kosztuje drukowanie. Przekonacie się,
że zakup za grube parę tysięcy małego urządzenia to tylko 20% kosztów które poniesiecie używając go na co dzień.

Sprawdźcie sami:
wynajmując drukarki od HiCOPY oszczędzacie co miesiąc furę pieniędzy. Zamiast wydawać na zakup drukarki możecie sobie sprezentować nowe wyposażenie biura.