Epson

Najważniejszy biurowy wynalazek 2017 roku od Epson’a

Inżynierowie z Epsona nie przestają zaskakiwać. Ich nowy wynalazek uważa się za najważniejsze odkrycie podczas tegorocznych targów CeBIT2017. Odkrycie, które w niedalekiej przyszłości zmieni nasze codzienne biurowe przyzwyczajenia związane z ekologicznym drukowaniem i niszczeniem dokumentów. Wyobraźcie sobie, że posiadacie w biurze maszynkę – podobną do drukarki, która zamiast drukować najpierw skutecznie niszczy dokumenty a następnie produkuje z nich nowe czyste kartki o wybranym rozmiarze, kolorze i grubości. Prawda, że interesujące? Na razie urządzenie jest dość nieporęcznie – bo duże – ale niebawem doczekamy się wymiarów podobnych do kserokopiarki. Damy znać gdy Epson paperlab przyjedzie do Trójmiasta na testy. Tymczasem zapraszamy do lektury gazety chip i relacji z targów

 

NAJNOWSZY TEST BIUROWYCH DRUKAREK WIELOFUNKCYJNYCH !

Zachęcamy do przeczytania numeru PCWORLD 1/2016
Dowiecie ile naprawdę kosztuje drukowanie. Przekonacie się,
że zakup za grube parę tysięcy małego urządzenia to tylko 20% kosztów które poniesiecie używając go na co dzień.

Sprawdźcie sami:
wynajmując drukarki od HiCOPY oszczędzacie co miesiąc furę pieniędzy. Zamiast wydawać na zakup drukarki możecie sobie sprezentować nowe wyposażenie biura.

Test najnowszych laserowych drukarek kolorowych w PC World!

Czy wiecie,że średni koszt wydruku wynosi 45 groszy za jeden wydruk kolorowy? Wynajmując od HiCOPY zaoszczędzicie ponad połowę kosztów. Oszczędności mogą iść w setki złotych miesięcznie!

http://www.hicopy.gdansk.pl/wynajem

Sprawdźcie szczegóły kontaktując się z nami lub obejrzyjcie poniższe wydanie gazety PC World:
http://www.e-kiosk.pl/numer,95488,pc_world